Маршрутизатор Totolink N150RT
515грн.
Маршрутизатор Mercusys MW301R
565грн.
Маршрутизатор Mercusys MW305R_V2
615грн.
Маршрутизатор Mercusys MW302R
625грн.
Маршрутизатор TENDA F300
700грн.
Маршрутизатор TP-LINK TL-WR820N
700грн.
Маршрутизатор Mercusys MW306R
725грн.
Маршрутизатор World Vision Connect
775грн.
Маршрутизатор Mercusys MW325R
800грн.
Маршрутизатор Netis N4 AC1200Mbps IPTV
875грн.
Маршрутизатор TENDA F9
965грн.
Маршрутизатор TP-LINK TL-WR845N
1050грн.
Маршрутизатор TENDA AC6
1275грн.
Маршрутизатор TENDA AC7
1425грн.
Маршрутизатор Netis N1 AC1200Mbps IPTV Dual Band Gigabit Router USB 2.0
1475грн.
Strong Atria Wi-Fi Mesh 1200 Add-on (1-cube)
1500грн.
Маршрутизатор Strong Dual Band Gigabit 1200S
1550грн.
Маршрутизатор Xiaomi Mi WiFi Router 4A
1600грн.
Wi-Fi 6 Маршрутизатор Mercusys MR70X
2050грн.
Маршрутизатор MikroTik hEX PoE lite RB750UPr2
2200грн.
Маршрутизатор TENDA MW5S AC 1200 Wi-Fi Mesh System (2-cube)
2250грн.
Маршрутизатор TENDA MW5 AC 1200 Wi-Fi Mesh System (2-cube)
2250грн.
Маршрутизатор TENDA AC15
2600грн.
Маршрутизатор TENDA Nova MW3-3 AC 1200 Wi-Fi Mesh System (3-cube)
3750грн.
Маршрутизатор Totolink N100RE V3
485грн.
Маршрутизатор uClan S300RT
535грн.
Маршрутизатор STRONG ROUTER 300
550грн.
Маршрутизатор Totolink N300RT V4
620грн.
Маршрутизатор Netis WF2419E
700грн.
Маршрутизатор wi-fi роутер Netis WF2409Е
740грн.
Маршрутизатор Xiaomi Mi WiFi Router 4C
800грн.
Маршрутизатор TP-LINK TL-WR844N
810грн.
Маршрутизатор ZYXEL NBG-418N v2
850грн.
Маршрутизатор Mercusys AC10
850грн.
Маршрутизатор TP-LINK TL-WR840N
875грн.
Маршрутизатор TP-LINK TL-WR841N
915грн.
Маршрутизатор Totolink A702R V2
925грн.
Маршрутизатор TENDA AC5
1050грн.
Маршрутизатор Keenetic Start (KN-1111)
1225грн.
Маршрутизатор TP-LINK Archer C20
1275грн.
Маршрутизатор TENDA AC10
1500грн.
Маршрутизатор Totolink A3002R AC1200
1500грн.
Маршрутизатор Totolink A3002RU
1550грн.
Маршрутизатор Keenetic Lite (KN-1311)
1575грн.
Маршрутизатор TP-LINK Archer A6
1900грн.
Маршрутизатор Keenetic 4G (KN-1211)
1915грн.
Що таке Wi-Fi роутер?
Вай-Фай роутер (від англ. router - маршрут) є мережевим обладнанням, необхідним для створення різноманітних мереж і надання через них доступу до інтернету. Друга (альтернативна назва) – маршрутизатори. Без них не обійтися, якщо до інтернет-мережі необхідно підключити більше одного пристрою, забезпечуючи правильний розподіл і впорядкування потоку інформації при відправці сигналів.
Сучасні роутери замінили модеми, які використовувалися раніше, які забезпечували доступ до всесвітньої павутини за допомогою телефонних комунікацій. Маршрутизатори використовуються повсюдно, в тому числі для побудови домашніх та офісних інтернет-мереж.
Види маршрутизаторів за допомогою підключення до мережі
Існує безліч технологій, які використовуються для підключення пристрою до мережі. Найпопулярнішими і найчастіше використовуваними є такі Вай-Фай роутери:
- Ethernet. Характеризується високою швидкістю передачі.
- ADSL. Використовується для забезпечення роботи у всесвітньому павутинні за допомогою телефону.
- 3G/4G. Можуть бути великими та маленькими, мобільними та стаціонарними. Мають особливість – швидкість передачі даних залежить від місцевості.
- Універсальні. Вони використовують кілька технологій підключення до мережі.
Який варто купити роутер саме вам, залежить від місця розташування, потреб у швидкості передачі даних та додаткових особистих переваг (наприклад, ціни, яку вважаєте доступною). Якщо сумніваєтеся у виборі, але точно знаєте яку ціну розраховуєте, зверніться за консультацією до нас. Менеджери розкажуть про всі ключові характеристики та дадуть слушні поради.
Діапазони (частоти) Wi-Fi
Найпоширеніші варіанти:
- 2,4 ГГц. Найдешевші за ціною роутери. Досить непогано працюють через перешкоди, які можуть виникати по дорозі сигналу. Характеризуються невисокою швидкістю. Через перешкоди, які можуть створювати інші пристрої, нестабільно працювати в квартирах висоток.
- 5 ГГц. Відрізняються високою швидкістю сигналу, оскільки використовується не такий перевантажений діапазон. При цьому такі маршрутизатори погано справляються з різноманітними перешкодами, наприклад, стінами або великою технікою.
- Двох діапазонні. Одне із сучасних рішень. Такі моделі роутерів здатні забезпечити стабільний сигнал без перешкод та розривів.
- Трьохдіапазонні. Використовується для реалізації завдань, що вимагають високого навантаження, наприклад, для онлайн трансляцій або кіберспорту. У таких маршрутизаторах може бути один 2,4 ГГц та два по 5 ГГц або в інших поєднаннях.
Варто розуміти, що Вай-Фай роутери, які працюють у 2-х діапазонах більш стабільні та чудово зберігають з'єднання, при цьому їх ціна вища. Це зумовлено особливостями роботи - коли пропадає один сигнал, маршрутизатор перемикається на інший. Багатодіапазонні пристрої ідеально підходять для геймерів та тих, кому потрібна максимальна швидкість та стабільність інтернету. У нас у каталогах запропоновані всі можливі варіанти, тому у вас є можливість купити Wi-Fi роутер будь-якого діапазону.
Додаткові можливості Вай-Фай роутерів
Крім основної функції, яка полягає у прийомі інтернету та розподілі його між пристроями, підключеними до системи, маршрутизатори мають і додаткові можливості:
- USB роз'єм. Може використовуватися, наприклад, для підключення модему 4G/3G або жорсткого диска. Тобто, наявність цього роз'єму дозволяє побудувати власний сервер, де можуть зберігатися завантажені зображення/фото, відео та медіафайли, які будуть доступні для перегляду та використання з будь-якого пристрою створеної мережі.
- IPTV. Актуальні пропозиції від провайдерів – пакет інтернет послуг разом із IP телебаченням. Реалізувати перегляд сотень каналів у високій якості дозволить Вай-Фай роутер, через який потік ТБ йде на телевізор.
- Антивірусні програми. Хороші антивіруси, як відомо, дуже перевантажують систему ПК. Купивши потужний маршрутизатор, можна встановити необхідне захисне на нього. Як результат ─ комп'ютер не буде довго завантажуватись і під захистом виявляться всі пристрої локальної мережі.
- Мобільний додаток. Якщо вам зручно керувати пристроями через мобільний, тоді рекомендується купити Вай-Фай роутер нових моделей, які дозволяють завантажувати ПЗ з Google Play (або App Store). Після цього, подальше налаштування Wi-Fi роутера буде доступне зі смартфона або планшета.
- MU-MIMO. Технологія, наявність якої в роутері буде максимально корисною геймерам і тим, кому важлива максимальна швидкість сигналу. MU-MIMO дозволяє збільшити номінальну швидкість передачі, яка коливається від 300 Мбіт/с до показників 450 Мбіт/с. Тобто, MU-MIMO дозволяє зменшити пінг та затримку, яка є при бездротовій передачі.
- Батьківський контроль. Блокування деяких інтернет ресурсів необхідне, коли в будинку є маленькі діти або люди похилого віку, які ризикують потрапити на сайти з небезпечним і шахрайським контентом. Підключення окремих фільтрів дозволить налаштувати необхідний контроль та захистити ПК від вірусів, а маленьких та вікових користувачів від небажаного контенту.
Додатковий функціонал є не у всіх Вай-Фай роутерах і залежить від ціни на пристрій. У нас знайдуться моделі маршрутизаторів із різними додатковими можливостями. Ви можете порівняти характеристики в каталозі самі або звернутися до нас із запитаннями, отримавши розгорнуті та експертні відповіді. Це дозволить більш усвідомлено вибрати та купити Wi-Fi роутер, який ідеально підійде саме вам.
На що звернути увагу перед тим як купити роутер
Крім різниці в ціні, роутери мають ключові характеристики, на які варто звертати увагу, вибираючи відповідну модель:
- Робоча швидкість. Вона має бути не менше, ніж у інтернету, що надається провайдером. Це важливо, тому що якщо маршрутизатор має WAN-порт на 100 Мбіт/с, він не зможе пропустити інтернет швидкістю 300 Мбіт/с.
- Процесор (кількість ядер). Для невеликої квартири з 2-3 користувачами підійде і найдешевший за ціною роутер. Якщо ж планується підключення до локальної мережі камери, IPTV, принтера або кількість користувачів більше 3-4 осіб, краще вибирати більш потужний маршрутизатор - двоядерний.
- Кількість антен. Їх може бути від однієї до шести штук. Від кількості залежить радіус покриття Вай-Фай. У більш розвинених моделях роутерів є налаштування напрямку з'єднання. Для невеликих квартир достатньо маршрутизатора з однією антеною, а для приватних будинків та великих офісів їх має бути не менше двох.
Зверніть увагу і на те, що, незалежно від ціни, роутер повинен підтримувати протокол, що надається провайдером. Перш ніж вибирати відповідну модель, отримайте інформацію у свого постачальника послуг інтернет-роздачі.
Чому варто купити Вай-Фай роутер саме у Satmarket Technics?
Завдяки зручним каталогам та детальному опису кожного товару, купити Wi-Fi роутер у нашому інтернет магазині легко та просто. Крім цього, співпраця з нами має низку інших переваг:
- надаємо великий вибір сучасних та підходящих для використання з різними провайдерами України моделей роутерів від провідних виробників;
- весь запропонований в каталозі асортимент завжди є на складі, тому ваше замовлення буде відправлено максимально оперативно;
- у нас доступна вартість маршрутизаторів у всіх цінових категоріях;
- працюємо безпосередньо з виробниками, що дозволяє нам пропонувати Вай-Фай роутери без додаткової націнки;
- співпрацюємо не лише з роздрібними, а й з оптовими покупцями на взаємовигідних умовах;
- безкоштовно консультуємо щодо вибору запропонованого обладнання, щоб ви могли купити максимально підходящий для вас варіант;
- окремо надаємо послуги з налаштування, перепрошивки, гарантійного та післягарантійного ремонту придбаних маршрутизаторів (тільки для покупців з Харкова, Полтави та Сум);
- доставляємо замовлення в будь-яку точку України.
Satmarket Technics ─ це інтернет магазин для всіх і кожного, хто планує купити Wi-Fi роутер за найкращими цінами та швидкою доставкою.
Вас також можуть зацікавити товари з категорій: